Archives: Tooted

Products

Magneesium silur/liip

Magneesium silur

Valupinna lõplikuks viimistlemiseks – surub täitematerjalid alla Eemaldab betoonist õhumullid Valmistatud vastupidavast kergest magneesiumist Mugav kummine käepide on paigutatud täiusliku tasakaalu tagamiseks Vaata videot 

Veeimur Husqvarna W 250 P

Veeimeja Husqvarna W250P

W 250 P on väike, võimas ja vastupidav tööstuslik veeimeja vedelike ja püdeliku eemaldamiseks. Soovitatav kasutada betooni puurimisel, saagmisel, lihvimisel ja üldisel vedeliku kogumisel. Väljapumpamine on võimalik samal ajal kui imemine. Tühjenduspump on võimeline pumpama vedelikku vertikaalselt kuni 6 meetrit ja horisontaalselt kuni 150 meetrit. Mittemäärivad rattad on torkekindlad ja esirattad on lukustatavad.   Tehnilised… Read more »

Veekahjustuste kuivatussüsteem

Veekahjustuste kuivatussüsteem AERIAL AERCUBE®: Vaakumrõhu genereerib VP6 turbiinseade Vesi eraldatakse veeeraldajas VT2 Mustus ja bakterid filtreeritakse hepa filtriseadmesse HF2 Mürasaaste vähendatakse helisummuti SD2 abil Liigne õhuniiskus eemaldatakse niiskuseemaldajaga Aerial AD780   Vaata videot   Kuivatussüsteemi kasutamine: Niiskuse poolt kahjustatud seina, lakke või põrandasse puuritakse avad. Kuivatussüsteem ühendatakse voolikute abil avadega. VP6 turbiinseade genereerib vaakumrõhu. Süsteem imeb… Read more »