Product type: Õhupuhurid

Õhupuhur VAF500

Õhupuhur VAF500

Õhu- ja tolmupuhuritel on 2 funktsiooni – imemine ja puhumine. Seega saab seda väga edukalt kasutada ka näiteks ruumist tolmu ja suitsu eemaldamiseks. Samuti soovitame õhupuhurit kasutada õhu ringluse suurendamiseks suuremates ruumides niiskuseemaldaja kasutamisel.   Tehnilised andmed: Õhuvool: 7.800 m³/h Voolu tarve: 220-240/50 V/Hz Ventilaatori kiiruseid: 1 Energiakulu: 750 W Mõõdud (p x l x… Read more »

Õhupuhur VAF300

Õhupuhur VAF300

Õhu- ja tolmupuhuritel on 2 funktsiooni – imemine ja puhumine. Seega saab seda väga edukalt kasutada ka näiteks ruumist tolmu ja suitsu eemaldamiseks. Selleks saab juurde osta 7,6m pikkuse vooliku, mille kaudu värske õhk ruumi või saastunud õhk ruumist välja juhtida. Samuti soovitame õhupuhurit kasutada õhu ringluse suurendamiseks suuremates ruumides niiskuseemaldaja kasutamisel.   Tehnilised andmed:… Read more »

Õhupuhur VAF300 lõõtsaga voolikuga

Õhupuhur VAF300 lõõtsaga voolikuga

Õhu- ja tolmupuhuritel on 2 funktsiooni – imemine ja puhumine. Seega saab seda väga edukalt kasutada ka näiteks ruumist tolmu ja suitsu eemaldamiseks. Selleks saab juurde osta 7,6m pikkuse vooliku, mille kaudu värske õhk ruumi või saastunud õhk ruumist välja juhtida. Samuti soovitame õhupuhurit kasutada õhu ringluse suurendamiseks suuremates ruumides niiskuseemaldaja kasutamisel. Tehnilised andmed: Õhuvool:… Read more »